Založit webové stránky nebo eShop
 

ZAJÍMAVOSTI
Ve sbírce se nachází 1909 autogramů.
Z toho je 1853 autogramů mužů a 57 autogramů žen.
Ve sbírce je 828 autogramů fotbalistů , 796 autogramů hokejistů a 286 autogramů ostatních sportovců.
 
MISTŘI SVĚTA VE FOTBALE ( 19 )
 
1974 / Německo - Franz Beckenbauer , Sepp Maier
1990 / Německo - Franz Beckenbauer
1998 / Francie - Thierry Henry , Robert Pires , Bixente Lizarazu
2002 / Brazílie - Dida , Rivaldo , Ronaldinho , Juninho , Kaká
2006 / Itálie - Gennaro Gattuso , Luca Toni , Francesco Totti , Alessandro Nesta , Andrea Pirlo , Andrea Barzagli , Alessandro Del Piero
2010 / Španělsko - Carles Puyol

MISTŘI EVROPY VE FOTBALE ( 13 )
 
1972 / Německo - Franz Beckenbauer , Sepp Maier
1976 / Československo - Karol Dobiáš , Antonín Panenka , František Veselý
1984 / Francie - Michel Platini
1996 / Německo - Oliver Kahn
2000 / Francie - Robert Pires , Thierry Henry , Sylvain Wiltord , Bixente Lizarazu
2004 / Řecko - Angelos Charisteas
2008 / Španělsko - Carles Puyol
 
MISTŘI SVĚTA V HOKEJI ( 109 )
 
1972 / Česká republika - Jiří Holeček
1976 / Česká republika - Jiří Holeček , Miroslav Dvořák
1977 / Česká republika - Jiří Holeček , Miroslav Dvořák
1985 / Česká republika - Vladimír Růžička , Antonín Stavjaňa
1994 / Kanada - Rod Brind'Amour
1996 / Česká republika - Radek Bonk , Roman Čechmánek , Milan Hnilička , František Kaberle , Antonín Stavjaňa , Pavel Patera , Robert Reichel , Roman Turek , David Výborný , Radek Bělohlav , Jiří Dopita , Petr Franěk , Martin Procházka , Viktor Ujčík , Jiří Vykoukal , Jiří Kučera
1997 / Kanada - Sean Burke
1999 / Česká republika - Roman Čechmánek , Milan Hnilička , František Kaberle , Pavel Patera , Martin Ručinský , David Výborný , David Moravec , Libor Procházka , Martin Procházka , Viktor Ujčík , Tomáš Vlasák , Jiří Vykoukal , Martin Prusek, Jan Hlaváč
 2000 / Česká republika - Roman Čechmánek , František Kaberle , Pavel Patera , Robert Reichel , David Výborný , Michal Broš , Jiří Dopita , Martin Procházka , Dušan Salfický , Jan Tomajko , Václav Varaďa , Tomáš Vlasák , Václav Prospal
 2001 / Česká republika - Milan Hnilička , František Kaberle , Pavel Patera , Robert Reichel , Martin Ručinský , David Výborný , Jiří Dopita , Jaroslav Hlinka , David Moravec , Karel Pilař , Martin Procházka , Martin Richter , Dušan Salfický , Jan Tomajko , Viktor Ujčík , Tomáš Vlasák
2002 / Slovensko - Ján Lašák , Radovan Somík , Miroslav Hlinka , Žigmund Pálffy , Peter Bondra
2003 / Kanada - Sean Burke
2004 / Kanada - Brenden Morrow
2005 / Česká republika - Jaromír Jágr , Milan Hnilička , František Kaberle , Tomáš Kaberle , Martin Ručinský , Martin Straka , Jiří Šlégr , Radim Vrbata , David Výborný , Adam Svoboda , Josef Vašíček , Václav Varaďa , Vladimír Růžička , Václav Prospal , Aleš Hemský, Jan Hlaváč
2009 / Rusko - Alexander Frolov
2010 / Česká republika - Jaromír Jágr , Petr Vampola , Petr Čáslava , Roman Červenka , Petr Hubáček , Petr Koukal , Marek Kvapil , Ondřej Němec , Petr Gřegořek , Martin Růžička , Vladimír Růžička , Michal Barinka, Jakub Voráček, Jakub Klepiš. Jiří Novotný, Tomáš Mojžíš
2011 / Finsko - Janne Niskala

VÍTĚZOVÉ STANLEY CUPU ( 33 )
 
1956 / Montreal Canadiens - Jean Béliveau
1957 / Montreal Canadiens - Jean Béliveau
1958 / Montreal Canadiens - Jean Béliveau
1959 / Montreal Canadiens - Jean Béliveau
1960 / Montreal Canadiens - Jean Béliveau
1965 / Montreal Canadiens - Jean Béliveau
1966 / Montreal Canadiens - Jean Béliveau
1968 / Montreal Canadiens - Jean Béliveau
1969 / Montreal Canadiens - Jean Béliveau
1971 / Montreal Canadiens - Jean Béliveau
1986 / Montreal Canadiens - Patrick Roy
1991 / Pittsburgh Penguins - Jaromír Jágr
1992 / Pittsburgh Penguins - Jaromír Jágr
1993 / Montreal Canadiens - Patrick Roy
1996 / Colorado Avalanche - Uwe Krupp , Patrick Roy
1999 / Dallas Stars - Roman Turek
2000 / New Jersey Devils - Patrik Eliáš
2001 / Colorado Avalanche - Patrick Roy
2002 / Detroit Red Wings - Dominik Hašek , Jiří Šlégr
2003 / New Jersey Devils - Patrik Eliáš
2004 / Tampa Bay Lightning - Brad Richards , Cory Stillman
2006 / Carolina Hurricanes - František Kaberle , Josef Vašíček , Cory Stillman , Rod Brind'Amour
2007 / Anaheim Ducks - Teemu Selanne
2008 / Detroit Red Wings - Dominik Hašek
2011 / Boston Bruins - Tomáš Kaberle, Tuukka Rask, Andrew Ference
 
OLYMPIJŠTÍ MEDAILISTÉ ( 132-74-89 )

LETNÍ OH ( 50-23-34 )

2008 / Peking , Čína / - 11-4-8
1.místo - 3x Usain Bolt ( atletika - 100 m , 200 m , 4x100 m ) , Kerron Clement ( atletika - 4x400 m ) , Barbora Špotáková ( atletika - hod oštěpem ) , Fabian Cancellara ( cyklistika - časový závod ) , Ben Ainslie ( jachting - kat. firm ) , Ingrid Klimke ( jezdectví - týmový závod ) , David Kostelecký ( sportovní střelba - trap ) , Stanislas Wawrinka ( tenis - čtyřhra ) , Lionel Messi ( fotbal )
 2.místo - Kerron Clement ( atletika - 400 m překážek ) , Blanka Vlašić ( atletika - skok do výšky ) , Fabian Cancellara ( cyklistika - silniční závod ) , Tomasz Wylenzek ( kanostika - 1000 m )
3.místo - Tomasz Wylenzek ( kanostika - 500 m ) , Lotte Friis ( plavání - 800 m volný styl ) , Karin Thürig ( triatlon - individuální závod ) , Diego , Marcelo , Rafinha , Ronaldinho ( fotbal ) , Sergei Aschwanden ( judo )
 
2004 / Atény , Řecko / - 9-1-10
1.místo - Darren Campbell ( atletika - 4x100 m ) , Christian Olsson ( atletika - trojskok ) , Roman Šebrle ( atletika - desetiboj ) , Carolina Kluft ( atletika - sedmiboj ) , Ben Ainslie ( jachting - kat. firm ) , Tomasz Wylenzek ( kanostika - 1000 m ) , Justine Henin ( tenis - dvouhra ) , Carlos Tévez ( fotbal ) , Stefan Holm ( atletika - skok do výšky )
2.místo - Christian Schwarzer ( házená )
3.místo - 2x Franziska van Almsick ( plavání - 4x200 m volně , 4x100 m ) , Jaroslav Bába ( atletika - skok do výšky ) , Anna Rogowska ( atletika - skok o tyči ) , Janne Saville ( atletika - 20 km chůze ) , Karin Thürig ( triatlon - individuální závod ) , Andrea Pirlo , Andrea Barzagli , Emiliano Moretti ( fotbal ) , Steffi Jones ( fotbal )

2000 / Sidney , Austrálie  / - 7-5-2
1.místo - Jan Železný ( atletika - hod oštěpem ) , David Douillet ( judo ) , Steve Redgrave ( veslování - dvojka bez kormidelníka ) , Štěpánka Hilgertová ( vodní slalom - K-1 ) , Ben Ainslie ( jachting - kat. laser ) , Samuel Eto´o , Idriss Kameni ( fotbal )
2.místo - Roman Šebrle ( atletika - desetiboj ) , Steve Backley ( atletika - hod oštěpem ) , Darren Campbell ( atletika - 200 m ) , Carles Puyol ( fotbal ) , Tommy Haas ( tenis - dvouhra )
3.místo - Franziska van Almsick ( plavání - 4x200 m volně ) , Steffi Jones ( fotbal )
 
1996 / Atlanta , USA / - 6-4-6
1.místo - 2x Martin Doktor ( kanoistika - 1500 m , 1000 m ) , Jan Železný ( atletika - hod oštěpem ) , David Douillet ( judo ) , Steve Redgrave ( veslování - dvojka bez kormidelníka ) , Štěpánka Hilgertová ( vodní slalom - K-1 )
2.místo - 2x Franziska van Almsick ( plavání - 200 m volně , 4x200 m volně ) , Steve Backley ( atletika - hod oštěpem ) , Ben Ainslie ( jachting - kat. laser )
3.místo - Franziska van Almsick ( plavání - 4x100 m volně ) , Tomáš Dvořák ( atletika - desetiboj ) , Jörg Rosskopf ( stolní tenis - dvouhra ) , Dida , Juninho , Rivaldo ( fotbal )
 
1992 / Barcelona , Španělsko / - 5-4-4
1.místo - Steve Redgrave ( veslování - dvojka bez kormidelníka ) , Jan Železný ( atletika - hod oštěpem ) , Dieter Baumann ( atletika - 5000 m ) , Robert Změlík ( atletika - desetiboj ) , Boris Becker ( tenis - čtyřhra )
2.místo - 2x Franziska van Almsick ( plavání - 200 m volně , 4x100 m ) , Jörg Rosskopf ( stolní tenis - čtyřhra ) , Steffi Graf ( tenis - dvouhra )
3.místo - 2x Franziska van Almsick ( plavání - 100 m volně , 4x100 m volně ) , Steve Backley ( atletika - hod oštěpem ) , David Douillet ( judo )
 
1988 / Soul , Jižní Korea / - 2-3-3
1.místo - Steve Redgrave ( veslování - dvojka bez kormidelníka ) , Steffi Graf ( tenis - dvouhra )
2.místo - Daniele Masala ( moderní pětiboj - týmový závod ) , Dieter Baumann ( atletika - 5000 m ) , Jan Železný ( atletika - hod oštěpem )
3.místo - Werner Günthör ( atletika - vrh koulí ) , Steve Redgrave ( veslování - dvojka s kormidelníkem ) , Steffi Graf ( tenis - čtyřhra )
 
1984 / Los Angeles , USA / - 3-0-0
1.místo - 2x Daniele Masala ( moderní pětiboj - individuální závod a týmový závod ) , Steve Redgrave ( veslování - čtyřka s kormidelníkem )
 
1980 / Moskva , Rusko / - 2-0-0 
1.místo - Jozef Mazura , Werner Lička ( fotbal )
 
1976 / Montreal , Kanada / - 0-0-1
3.místo - Eberhard Gienger ( gymnastika - hrazda )
 
1960 / Řím , Itálie / - 0-1-0 
2.místo - Dana Zátopková ( atletika - hod oštěpem )
 
1952 / Helsinky , Finsko / - 4-0-0 
1.místo - 3x Emil Zátopek ( atletika - 10000 m , 5000 m , maraton ) , Dana Zátopková ( atletika - hod oštěpem )
 
1948 / Londýn , Velká Británie / - 1-1-0 
1.místo - Emil Zátopek ( atletika - 10000 m )
2.místo - Emil Zátopek ( atletika - 5000 m )
 
ZIMNÍ OH ( 82-51-55 )
 
2010 / Vancouver , Kanada / - 18-12-17
1.místo - 2x Martina Sáblíková ( rychlobruslení - 3000m , 5000m ) , 2x Simon Ammann ( skoky na lyžích - střední a velký můstek ) , 2x Magdalena Neuner ( biatlon - stíhací závod , závod s masovým startem ) , 2x Maria Riesch ( alpské lyžování - kombinace , slalom ) Ole Einar Bjoernadlen ( biatlon - štafeta ) , Björn Ferry ( biatlon - stíhací závod ) , Bode Miller ( alpské lyžování - superkombinace ) , Lindsey Vonn ( alpské lyžování - sjezd ) , Dario Cologna ( běh na lyžích - 15 km volně ) , Andreas Kofler , Wolfgang Loitzl , Thomas Morgenstern , Gregor Schlierenzauer ( skoky na lyžích - týmový závod ) , Brenden Morrow ( lední hokej )
2.místo - 2x Ivica Kostelić ( alpské lyžování - kombinace , slalom ) , Bode Miller ( alpské lyžování - super-G ) , Ole Einar Bjoernadlen ( biatlon - 20 km ) , Simon Eder , Dominik Landertinger ( biatlon - štafeta ) , Magdalena Neuner ( biatlon - sprint ) , Sandrine Bailly ( biatlon - štafeta ) , Pietro Piller Cottrer ( běh na lyžích - 15 km volně ) , Michael Neumayer , Martin Schmitt ( skoky na lyžích - týmový závod ) , Dustin Brown ( lední hokej )
3.místo - 2x Gregor Schlierenzauer ( skoky na lyžích - střední a velký můstek ) , 2x Lukáš Bauer ( běh na lyžích - 15 km volně , štafeta ) , Martin Koukal , Martin Jakš ( běh na lyžích - štafeta ) , Šárka Záhrobská ( alpské lyžování - slalom ) , Lindsey Vonn ( alpské lyžování - super-G ) , Bode Miller ( alpské lyžování - sjezd ) , Armin Zöggeler ( saně ) , Martina Sáblíková ( rychlobruslení - 1500m ) , Tino Edelmann ( severská kombinace - štafeta ) , Andrea Henkel , Martina Glagow , Kati Wilhelm ( biatlon - štafeta ) , Teemu Selanne , Jane Niskala ( lední hokej )
 
2006 / Turín , Itálie / - 20-16-18
1.místo - 3x Michael Greis ( biatlon - 20 km , 15 km závod s masovým startem , štafeta )2x Benjamin Raich ( alpské lyžování - obří slalom , slalom ) , 2x Giorgio Di Centa ( běh na lyžích - 50 km , štafeta ) , 2x Thomas Morgenstern ( skoky na lyžích - velký můstek a týmový závod ) , Ted Ligety ( alpské lyžování - kombinace ) , Kati Wilhelm ( biatlon - 10 km stíhací závod ) , Pietro Piller Cottrer ( běh na lyžích - štafeta ) , Kateřina Neumannová ( běh na lyžích - 30 km volně ) , Andreas Kofler , Martin Koch ( skoky na lyžích - týmový závod ) , Armin Zöggeler ( saně ) , Christoph Bieler ( severská kombinace - štafeta ) , Tanja Frieden ( snowboard - snowboardcross ) , Daniela Meuli ( snowboard - paralelní obří slalom )Per-Johan Axelsson ( lední hokej )
2.místo - 3x Martina Glagow ( biatlon - 15 km , 10 km stíhací závod , štafeta ) , 2x Kati Wilhelm ( biatlon - 12,5 km závod s masovým startem , štafeta ) , 2x Ole Einar Bjoerndalen ( biatlon - 20 km , 12,5 km stíhací závod ) , Ivica Kostelić ( alpské lyžování - kombinace ) , Nicole Hosp ( alpské lyžování - slalom ) , Martina Schild ( alpské lyžování - sjezd ) , Andrea Henkel ( biatlon - štafeta ) , Lukáš Bauer ( běh na lyžích - 15 km klasicky ) , Kateřina Neumannová ( běh na lyžích - 7,5 + 7,5 km stíhací závod ) , Andreas Kofler ( skoky na lyžích - velký můstek ) , Janne Happonen ( skoky na lyžích - týmový závod ) , Teemu Selanne ( lední hokej )
3.místo - Ole Einar Bjoerndalen ( biatlon - 15 km závod s masovým startem ) , Sandrine Bailly ( biatlon - štafeta ) , Pietro Piller Cottrer ( běh na lyžích - 30 km stíhací závod ) , Gregor Stähli ( skeleton ) , Dominik Hašek , Jaromír Jágr , Milan Hnilička , Dušan Salfický , Tomáš Kaberle , František Kaberle , Patrik Eliáš , Martin Ručinský , Martin Straka , David Výborný , Marek Malík , Václav Prospal , Aleš Kotalík , Aleš Hemský ( lední hokej )
 
2002 / Salt Lake City , USA / - 13-8-6
1.místo - 4x Ole Einar Bjoerndalen ( biatlon - 20 km , 10 km sprint , 12,5 km stíhací závod , štafeta ) , 2x Andrea Henkel ( biatlon - 15 km , štafeta ) , 2x Kati Wilhelm ( biatlon - 7,5 km sprint , štafeta ) , 2x Simon Ammann ( skoky na lyžích - střední a velký můstek ) , Martin Schmitt ( skoky na lyžích - týmový závod ) , Armin Zöggeler ( saně ) , Aleš Valenta ( akrobatické lyžování - skoky )
2.místo - 2x Bode Miller ( alpské lyžování - kombinace , obří slalom ) , 2x Kateřina Neumannová ( běh na lyžích - 5+5 km stíhací závod , 15 km volně ) , Lasse Kjus ( alpské lyžování - sjezd ) , Giorgio Di Centa , Pietro Piller Cottrer ( běh na lyžích - štafeta ) , Kati Wilhelm ( biatlon - 10 km stíhací závod )
3.místo - 2x Benjamin Raich ( alpské lyžování - kombinace , slalom ) , Lasse Kjus ( alpské lyžování - obří slalom ) , Christoph Bieler ( severská kombinace - štafeta ) , Gregor Stähli ( skeleton ) , Primož Peterka ( skoky na lyžích - týmový závod )
 
1998 / Nagano , Japonsko / - 18 -8-3
1.místo - Jaromír Jágr , Josef Beránek , Roman Čechmánek , Milan Hnilička , Dominik Hašek , Pavel Patera , Robert Reichel , Martin Ručinský , Vladimír Růžička , Martin Straka , Jiří Šlégr , Jiří Dopita , David Moravec , Libor Procházka , Martin Procházka ( lední hokej ) , Ross Rebagliati ( snowboard - obří slalom ) , Ole Einar Bjoernadalen ( biatlon - 10 km sprint ) , Deborah Compagnoni ( alpské lyžování - obří slalom )
2.místo - 2x Lasse Kjus ( alpské lyžování - kombinace , sjezd ) , Didier Cuche ( alpské lyžování - super-G ) , Ole Einar Bjoernadlen ( biatlon - štafeta ) , Kateřina Neumannová ( běh na lyžích - 5 km klasicky ) , Armin Zöggeler ( saně ) , Martin Schmitt ( skoky na lyžích - týmový závod ) , Deborah Compagnoni ( alpské lyžování - slalom )
3.místo - Christian Mayer ( alpské lyžování - kombinace ) , Kateřina Neumannová ( běh na lyžích - 5+10 km stíhací závod ) , Teemu Selanne ( lední hokej )
 
1994 / Lillehammer , Norsko / - 5-1-4
1.místo - 2x Jens Weissflog ( skoky na lyžích - velký můstek a týmový závod ) , Lasse Kjus ( alpské lyžování - kombinace ) , Deborah Compagnoni ( alpské lyžování - obří slalom ) , Tommy Salo ( lední hokej )
2.místo - Petr Nedvěd ( lední hokej )
3.místo - Christian Mayer ( alpské lyžování - obří slalom ) , Armin Zöggeler ( saně ) , Jayne Torvill , Christopher Dean ( krasobruslení - tance )
 
1992 / Albertville , Francie / - 1-1-4
1.místo - Deborah Compagnoni ( alpské lyžování - super-G )
2.místo - Sean Burke ( lední hokej )
3.místo - Petr Bříza , Jiří Šlégr , Leo Gudas , Ladislav Lubina ( lední hokej )
 
1988 / Calgary , Kanada / - 1-0-1
1.místo - Pirmin Zurbriggen ( alpské lyžování - sjezd )
3.místo - Pirmin Zurbriggen ( alpské lyžování - obří slalom )
 
1984 / Sarajevo , Jugoslávie / - 3-3-0
1.místo - Jens Weissflog ( skoky na lyžích - střední můstek ) , Jayne Torvill , Christopher Dean ( krasobruslení - tance )
2.místo - Jens Weissflog ( skoky na lyžích - velký můstek ) , Vladimír Růžička , Jaromír Šindel ( lední hokej )

1980 / Lake Placid , USA / - 2-0-0
1.místo - 2x Ingemar Stenmark ( alpské lyžování - obří slalom , slalom )

1976 / Innsbruck , Rakousko / - 0-1-1
2.místo - Jiří Holeček (lední hokej )
3.místo - Ingemar Stenmark ( alpské lyžování - obří slalom )
 
1972 / Sapporo , Japonsko / - 0-0-1
3.místo - Jiří Holeček (lední hokej )
 
1968 / Grenoble, Francie / - 1-1-0
1.místo - Jiří Raška ( skoky na lyžích - střední můstek )
2.místo - Jiří Raška ( skoky na lyžích - velký můstek )

 
ZASTOUPENÍ NÁRODNOSTI ( 54 / ??? )
 
1. Česká republika - 1180
2. Německo - 123
3. Slovensko - 107
4. Rakousko - 66 
5. Itálie - 38 
6. Švýcarsko , Francie - 37
8. Anglie - 32
9. Nizozemsko - 28 
10. Brazílie - 25
11. Finsko - 24
12. Švédsko - 21
13. Kanada - 20
14. USA - 17
15. Chorvatsko - 16
16. Dánsko - 11
17. Španělsko , Polsko - 9
19. Slovinsko , Bosna a Hercegovina , Srbsko , Portugalsko , Argentina - 7
24. Řecko , Makedonie - 6
26. Rusko - 5
27. Tunisko , Kamerun , Skotsko , Norsko , Japonsko , Austrálie - 4
33. Belgie , Turecko , Peru , Bulharsko - 3
37. Maďarsko , Gruzie , Nigérie, Irsko - 2
41. Jamajka , Estonsko , Maroko , Malajsie , Bělorusko , Írán , Paraguay , Uganda , Litva , Černá Hora , Severní Irsko , Lotyšsko , Venezuela, Indie - 1
TOPlist